Przedszkole nr 114 w Łodzi

BIP

O przedszkolu

Organizacja dnia

Opłaty

Kadra

Programy autorskie

Wśród słów

Kontakt

Galeria

Powrót


Strona znajduje sie na serwerze edukacyjnym Biura Informatyki UML


autor strony:

mgr Joanna Ewa Palczewska

Zające na warsztatach mydlarskich.

20 października grupa Zajączków wyruszyła na warsztaty mydlarskie organizowane w ramach Festiwalu Łódź Design. Dzieciaki miały okazję własnoręcznie zrobić mydła w wybranych przez siebie kolorach i kształtach. Mali chemicy mogli wykonać mydła o zapachu gumy balonowej, coca-coli, czekolady. Zwolennicy ekologii używali ziół takich jak np. lawenda czy nagietek. Czas, kiedy mydełka zastygały był okazją, by poszaleć w sali zabaw. Jak widać na zdjęciach humory dopisywały. o była rewelacyjna wycieczka. Pięknie dziękujemy mamie Bazylego za umożliwienie nam udziału w tak pachnąco- relaksującym wydarzeniu.

Joanna Palczewska

Zające Zajace
Zające Zajace

Zające w stadninie koni.

14 października wybraliśmy się na obrzeża Łodzi do stadniny koni. Właścicielka stadniny miała nam opowiedzieć trochę ciekawostek o akcesoriach potrzebnych do jazdy konnej, ale tak naprawdę zadanie to wykonała za nią Ala z naszej grupy. Ala uczy sie jeździć konno i z radością dzieliła się z kolegami swoją pasją.

Joanna Palczewska

Zające Zajace

Zające w Muzeum Bajki Se-Ma-For.

Przedszkolaki nagrały swój pierwszy krótkometrażowy film animowany. Każdy najpierw zrobił swojego bohatera, nastepnie dzieci podzieliły się na reżyserów, operatorów kamery i w kilkuosobowych zespołach przygotowały własne filmy. Była też okazja, by przytulić się do Misia Uszatka i przywitać z innymi bohaterami bajek.

Joanna Palczewska

Zające Zajace
Zające Zajace

Bawimy się na Placu Dąbrowskiego w Dniu Przedszkolaka.

Starszaki z naszego przedszkola zostały zaproszone do świętowania swojego dnia razem z rówieśniakami w imprezie zorganizowanej przed Teatrem Wielkim. W wydarzeniu tym wzięło udział ponad 1000 dzieciaków. Wysłaliśmy w stronę nieba 1000 balonów pełnych dziecięcych marzeń.

Joanna Palczewska

Zające i Misiaki Zajace i Misiaki
Zające i Misiaki Zajace i Misiaki

Wydarzenia z minionych lat można obejrzeć w archiwum:

Wydarzenia z roku szkolnego 2015/16

Wydarzenia z roku szkolnego 2014/15

Wydarzenia z roku szkolnego 2013/14

Wydarzenia z roku szkolnego 2012/13

Wydarzenia z roku szkolnego 2011/12

Wydarzenia z roku szkolnego 2010/11


szablony stron www: www.atcsites.com